Aktualności

REKLAMA
2019-07-31

VII Letnie Pokazy Czereśniowe

Po raz siódmy sadownicy zainteresowani uprawą czereśni mieli okazję spotkać się podczas Letnich Pokazów Czereśniowych. Tegoroczna edycja odbyła się w Samborcu koło Sandomierza a gościem specjalnym był Leon Jahae z Top Fruit Consultancy.

Więcej informacji
2019-06-19

Ruszyła rejestracja uczestników VII Letnich Pokazów Czereśniowych

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w VII LetnichPokazach Czereśniowych, które odbędą się w miejscowości Samborzec k. Sandomierza zapraszamy do rejstracji.

Rejestracja zakończona

Więcej informacji
2019-06-12

21 lipca 2019 VII edycja Letnich Pokazów Czereśniowych

VII edycja Letnich Pokazów Czereśniowych odbędzie się 21 lipca 2019 (niedziela) w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu rejon Sandomierza.
Część warsztatowa w sadach w okolicy m. Polanów (dokładna lokalizacja zostanie opublikowana w czasie spotkania). 

Więcej informacji
2018-06-25

Letnie Pokazy Czereśniowe

Szanowni Państwo,

Letnie pokazy czereśniowe zostały przeniesione na rok  2019. Jest to spowodowane sytuacją w  sadach czereśniowych, w których miały się one odbyć w roku bieżącym.

Więcej informacji
2017-07-11

Po VI Letnich Pokazach Czereśniowych

Chociaż bieżący sezon nie jest rokiem czereśniowym, na wczorajszych VI Letnich Pokazach Czereśniowych stawiło się ponad pięciuset sadowników zainteresowanych uprawą tego trudnego w naszych warunkach gatunku. Po sesji wykładowej, która odbyła się w obiekcie GPO Sadex w Żurawi k. Białej Rawskiej na część praktyczną i dyskusje przeniesiono się do sadu państwa Małgorzaty, Andrzeja i Adriana Piotrowskich w Dańkowie.

Więcej informacji

Partnerzy VIII Letnich Pokazów Czereśniowych

Partnerzy Medialni VIII Letnich Pokazów Czereśniowych