Aktualności

REKLAMA
2017-07-06

VI LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE

Już w najbliższą niedzielę 9.07.2017 r. w okolicach Białej Rawskiej (województwo łódzkie) odbędą się VI Letnie Pokazy Czereśniowe. Część wykładowa przewidziana jest w obiekcie GPO SADEX sp. z o.o. w Żurawi 93 w godzinach 10.00-15.10, natomiast część praktyczna w gospodarstwie Małgorzaty i Andrzeja Piotrowskich w Dańkowie 29. do godzin wieczornych.

Więcej informacji
2017-06-08

VI LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE odbędą się 9 lipca 2017 r.

VI LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE odbędą się 9 lipca 2017 r. (niedziela) w dwóch lokalizacjach. Część teoretyczna – wykłady i prelekcje – obejmująca zagadnienia związane z doborem odmian i podkładek, uprawą, pielęgnacją, nawożeniem oraz ochroną czereśni odbędzie się w obiekcie GPO SADEX w Żurawi 93 k. Białej Rawskiej. Rozpoczęcie tej części zaplanowaliśmy na godzinę 1000. Część praktyczna zaplanowana jest na godziny popołudniowe 9 lipca i odbędzie się w gospodarstwie i sadzie czereśniowym Andrzeja Piotrowskiego w miejscowości Dańków 29 k. Białej Rawskiej. Odległość pomiędzy lokalizacją części teoretycznej i praktycznej wynosi zaledwie 8,2 km. Dzieli je jedynie – Biała Rawska.

Więcej informacji
2017-04-11

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na VI Letnie Pokazy Czereśniowe, które w 2017 r. odbędą się rejonie Białej Rawskiej.

Część wykładowa planowana jest w obiekcie Grupy Producentów Owoców Sadex Sp. z o.o. w Żurawi k. Białej Rawskiej, a wystawy i pokazy w sadzie w gospodarstwie Pana Andrzeja Piotrowskiego w Dańkowie.

Więcej informacji
2016-07-29

V LETNIE POKAZAY CZEREŚNIOWE - zakończone

Plantpress oraz Leaf Media dziękują za udział w V LETNICH POKAZACH CZEREŚNIOWYCH, które odbyły się 24.07.2016 roku w obiekcie Grupy Producentów IDEALSAD Sp. z o.o. Kamieńszczyzna 10 k. Rybna (powiat Sochaczew) oraz w gospodarstwie i sadzie czereśniowym Marzeny i Krzysztofa Rafalskich w Złotej 6.

Więcej informacji
2016-07-29

Podziękowania

Za nami już V Letnie Pokazy Czereśniowe, największe specjalistyczne spotkanie plenerowe dla producentów czereśni w Polsce lub nawet w naszej części Europy. Objęło ono wykłady merytoryczne traktujące o doborze odmian czereśni, możliwości przechowywania owoców, wyborze opryskiwacza, cięciu drzew, dokarmianiu ich po zbiorach, konsekwencjach błędnych decyzji w nawożeniu, ochronie chemicznej i nawadnianiu. Pokazy praktyczne objęły cięcie i prowadzenie drzew czereśniowych, identyfikację owadów odłowionych w pułapkach dla Drosophila suzukii, ocenę odżywienia czereśni z wykorzystaniem fluorymetrii, pakowanie owoców w worki do przechowywania ich w zmodyfikowanej atmosferze oraz odstraszanie ptaków.

Więcej informacji

Partnerzy VIII Letnich Pokazów Czereśniowych

Partnerzy Medialni VIII Letnich Pokazów Czereśniowych