Aktualności

REKLAMA
2016-05-12

V LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE

Plantpress oraz Leaf Media, zapraszają na V LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE, które odbędą się 24.07.2016 roku (niedziela) o godzinie 10.00 w obiekcie Grupy Producentów IDEAL SAD Sp. z o.o. Kamieńszczyzna 10 k. Rybna (powiat Sochaczew) oraz w sadzie czereśniowym Krzysztofa Rafalskiego, Złota 6.

Więcej informacji
2016-01-28

Czereśnia 1/2016

„Czereśnia” jest półrocznikiem, który ma ukazywać się każdego roku w styczniu i lipcu. Pierwszy numer tego periodyku na 2016 r. przygotowaliśmy na 25. Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu, które odbyło się 27-28 stycznia 2016 r. ponieważ drugi dzień konferencji poświęcony był uprawie, pielęgnacji i ochronie czereśni. Kolejny tegoroczny numer jest przygotowywany na V Letnie Pokazy Czereśniowe.

Więcej informacji
2015-08-02

"Czereśnia" - nowe czasopismo

Na IV Letnie Pokazy Czereśniowe przygotowaliśmy nowe pismo pt.: „Czereśnia”. Znajdują  się w nim interesujące artykuły dotyczące nawożenia, ochrony przed chorobami i szkodnikami, nawadniania, cięcia i prowadzenia drzew czereśniowych celem produkcji owoców wysokiej jakości. W pierwszym numerze tego pisma znalazła się także relacja z Grupy Producentów Owoców Galster sp. z o.o. oraz opis sadów należących do tej grupy, jako gospodarza tegorocznych Pokazów.

Więcej informacji
2015-07-31

Na święcie czereśni

IV Letnie Pokazy Czereśniowe odbyły się 26 lipca br. w Wierzchucicach k. Bydgoszczy w Grupie Producentów Owoców Galster sp. z o.o. Tematyka wystąpień dotyczyła nawadniania i fertygacji sadów czereśniowych celem uzyskania owoców wysokiej jakości, możliwości ich przechowywania i eksportu na dalekie rynki, a także doboru odmian. Część praktyczna objęła pokaz cięcia czereśni odmian samo- i obcopylnych.

Więcej informacji
2015-07-27

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim sadownikom przybyłym 26 lipca br. na IV Letnie Pokazy Czereśniowe.  Poruszana tematyka okazała się być intersująca a lokalizacja pokazów właściwa. Dziękujemy Grupie Producentów Owoców Galster sp.  z o.o. w Wierzchucicach za udostepnienie obiektu na przeprowadzenie wykładów oraz sadu czereśniowego na pokaz cięcia drzew oraz zorganizowanie wystawy środków do produkcji i maszyn sadowniczych.  Szczególne podziękowania składamy Pawłowi Pączka Prezesowi Zarządu GPO Galster oraz jego siostrze Aleksandrze Szymanowskiej za pomoc w organizacji pokazów.

Więcej informacji

Partnerzy VIII Letnich Pokazów Czereśniowych

Partnerzy Medialni VIII Letnich Pokazów Czereśniowych